back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Perndjekurit Politike

Cili është misioni i Godoles në PD? – nga Rexhep Polisi

Cili është misioni i Godoles në PD? nga Rexhep Polisi Jonila Godole deklaroi mbrëmë në emisionin “Opinion” se, nuk është anëtare e Partisë Demokratike dhe as...

Ah, sikur mos t’ishte andërr! – nga Hakik Mena

Ah, sikur mos t'ishte andërr! nga Hakik Mena I ftoj të gjithe miqtë e mi antikomunistë (virtualë), e veçanërisht ato të persekutuem, të kenë durim, e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.