back to top
13.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Përdhunimi dhe Sigurimi

Përdhunimi dhe Sigurimi nga Ilir Hashorva

Përdhunimi dhe Sigurimi nga Ilir Hashorva Trazira që shkaktoi intervista e Alida Hiskut mbi përdhunimet në masë të grave të dënuara nuk është ulur ende. Pati...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.