back to top
34.5 C
Tirana
E enjte, 20 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pellazget

Eqrem Çabej Mbi tezën Ilire dhe Pellazge

Eqrem Çabej Mbi tezën Ilire dhe Pellazge Vështrime mbi prejardhjen e popullit shqiptar dhe të gjuhës së tij.1) Kur shtrohet problemi i burimit të një populli, ai...

Gjuha shqipe dhe universi hyjnor i saj Anton Boçi

Gjuha shqipe dhe universi hyjnor i saj Anton  Boçi Dëshira për të njohur dhe studiuar historinë e paraardhësve është e brendëshme. Si shumë dëshira të tjera...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.