back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Peisazheve të fjalës”

Haxhiademi si piketë për ata që shohin larg dhe ata që shohin rrotull… – vazhdim i një reagimi nga Jozef Radi

Haxhiademi si piketë për ata që shohin larg dhe ata që shohin rrotull... vazhdim i një reagimi nga Jozef Radi Në rrekje për të kuptuar pse...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.