back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Partia e Punës së Shqipërisë

Gjermania pasnaziste dhe Shqiperia paskomuniste nga Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika

Gjermania pasnaziste dhe Shqiperia paskomuniste nga Prof. Asoc. Dr. Thanas L. Gjika Gjermania naziste më 9 maj 1945, njohu humbjen dhe firmosi kapitullimin e sistemit nazist....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.