back to top
19.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pani Plak

Një foto… dhe disa rreshta per Pano Taçin – nga Qerim Vrioni

Një foto... dhe disa rreshta per Pano Taçin nga Qerim Vrioni Me poetin Pano Taçi (1928-2012) më njohu gjatë një përurimi libri, miku ynë i...

“Ballada e Pordhës” – si Amanet i Pano Taçit… Jozef Radi

“Ballada e Pordhës” - si Amanet i Pano Taçit... nga Jozef Radi Kush s'e ka njoftë Pano Taçin, ka humbë nji prej atyne personazheve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.