back to top
21.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pandi Anxhara

Pse Themistokli Gërmenji s’u bë “Hero i Popullit”?! nga Klodi Stralla

Pse Themistokli Gërmenji s'u bë “Hero i Popullit”?! nga Klodi Stralla Vasil Gërmenji ka respektin më të madh, mbasi është treguar njeriu më i zgjuar dhe...

Pak dritë mbi ekzekutimin e Themistokli Gërmenjit…

Pak dritë mbi ekzekutimin e Themistokli Gërmenjit... “E dashura ime Evdhoksi, Rashë dëshmor i çpifjeve. Me qenë se unë nuku kthenem në Korçë dhe më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.