back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Palok Cuca

Atë Gjergj Fishta – Filozof, ideolog kombëtar dhe vizionar – nga Mërgim Korça

Atë Gjergj Fishta - Filozof, ideolog kombëtar dhe vizionar nga Mërgim Korça (Kumtesë për Sesionin e XIV-të të Trojet e Arbërit) Të nderuar Zonja/ Zotërinj pjesëmarrës në...

Humbja e Gjergj Fishtës… në domino!! dhe një poezi satirike nga Dhimitër Berati

Humbja e Gjergj Fishtës... në domino dhe një poezi satirike nga Dhimiter Berati Dhimitër Berati, dhe historia e poezisë që Pjetër Arbnori ia dha Arkivit...

Metamorfoza… nga At Gjergj Fishta

Metamorfoza... nga At Gjergj Fishta ...dhe përcjellja historike e nji poezie... Jozef Radi “T'a dijë Shqypnija/ Prá, e sheklli mbarë,/ Se mâ mbas sodit/ un s'jam Shqyptár, Poezia...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.