back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Pa frike"

Me gjuhën e Emocioneve – bisedë me Denata Ndrecën

Me gjuhën e Emocioneve... Bisedë me Denata Ndrecën Para pak ditësh doli nga shtypi dhe është në libraritë italiane vëllimi poetik i shkodranes Denata Ndrecës shkruar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.