back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Osman Leskoviku

Dritëhije të Legjendës Osman Gazepi – Rrëfime dhe dokumente

Dritëhije të Legjendës Osman Gazepi  Rrëfime dhe dokumente Osman Gazepi lindi në 7 prill të vitit 1885, në Leskovik, Osmani ishte një nga tre adjutantët besnikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.