back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ora News

Dhëndri i Diktatorit, Pëllumb Xhufi: Kampi i shfarosjes i Tepelenës më i miri… – Redaksional i gazetës Minerva

Të gjithë ata që kanë vuajtur në Kampin e Tepelenës, dhe me sa di unë janë mbi 1000 vetë ende të gjallë, duhet të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.