Nyjet-Arkivit për » “Nusërimi i dytë” «

“Nusërimi i dytë”… dhe i fundit i Sali Berishës! Jozef Radi

“Nusërimi i dytë”… dhe i fundit i Sali Berishës… nga Jozef Radi (Nji kqyrje pak ma e thellë se qindra shkrimet e atyne që s’lodhen në shamje…) Kët shkrim e kisha nisë Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook