back to top
22.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

News24

“Lamtumira e një Arrati-e të pambaruar…” nga Rezarta Reçi

  E nderuara Rezarta Reçi, ti me E-misionin tënd ndër vite, si gazetare -"arkeologe" kërkove dhe vure në dritën e lirë të kujtimit, informimit, vlerësimit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.