back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nena Shqiptare

Histori e një nëne shqiptare – nga Shkëlqim Abazi – me rastin e 45 Vjetorit të Revoltës së Spaçit

Histori e një nëne shqiptare nga Shkëlqim Abazi me rastin e 45 Vjetorit të Revoltës së Spaçit Meqë jemi në prag të 45 vjetorit të Revoltës Spaçit,...

Nanat Shqiptare nuk kanë monument… nga Fritz Radovani

Nanat Shqiptare nuk kanë monument... nga Fritz Radovani Kaliopi Dilo - Sheperi Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë... Shpesh e përsëriste nji halla ime, Motër Gjyzepina Radovani,...

Peticion: Në nderim të Grave dhe Nanave n’Kampet e shfarosjes

PETICION: Shkëlqesisë së Tij Dr. Bujar Nishani President i Republikës së Shqipërisë Pallati Presidencial Bulevardi "Dëshmorët e Kombit" Tiranë, Shqipëri I nderuemi z. President; Ne, të nënshkruemit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.