back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nato

Rusia luftë me NATO-n: 10 mijë tanke për pushtimin e Kosovës…

Rusia luftë me NATO-n, 10 mijë tanke për pushtimin e Kosovës… Marrëdhëniet në mes të Rusisë dhe NATO-së janë në një pikë kritike, dhe nuk...

Protesta e Shkupit dhe diplomacia e tredhur shqiptare Nebil Çika

Protesta e Shkupit dhe diplomacia e tredhur shqiptare shkrim nga Nebil Çika Prej disa ditësh çereku i kombit shqiptar është hedhur në protesta në Shkup,...

Të protestojmë… për t’u informuar! Klodi Stralla

Të protestojmë... për t'u informuar! Klodi Stralla Tashmë është bërë publike që SH.B.A. i kanë kërkuar Shqipërisë të pranojë, në teritorin e saj, magazinimin, neutralizimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.