back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Napoleon Tase

William Shekspeare (1564-1616) 400 Vjetori – dhe Sonete nga Maksim Rakipaj

William Shakespeare (23 prill 1564 - 23 prill 1616) 400 Vjetori i Vdekjes "Kjo botë u shthur! O prapësi, o dreq, Që unë paskam lindur të të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.