back to top
10.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mustafa Qemal Ataturku

Branko Merxhani, Korife i publicistikës shqiptare… nga Pertefe Leka

Branko Merxhani, Korife i publicistikës shqiptare… nga Pertefe Leka Branko Merxhani, parashikoi si profet rrugën që duhet të ndiqte populli shqiptar drejt Evropës dhe Demokracisë   Të dhëna biografike të panjohura...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.