back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Muharrem Musa

Hapja e Shkollave në Gjuhën Shqipe, 1941-1944 – Autor Ragip Gjoshi

Hapja e Shkollave në Gjuhën Shqipe, 1941-1944 Autor Ragip Gjoshi Shtatëmbëdhjetë ditë pas sulmit të 6 prillit 1941, Jugosllavia kapitulloi dhe u pushtua e bashkë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.