back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Monique Dorsel

Jacques Derrida: Dy Birra me meze, ju lutemi! – nga Skender Sherifi

Jacques Derrida: Dy Birra me meze, ju lutemi! nga Skender Sherifi Lindi në Algjeri në 1930 - dhe vdiq në Paris në vitin 2004 Filozofi emblematik, Ylli...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.