back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Mona Liza”

Portreti i Motrës Tone – tregim nga Resmi Osmani

Portreti i Motrës Tone tregim nga Resmi Osmani Shtëpinë e Idromenove në Gjuhadoll, të Shkodrës, e kishte pllakosur zia... Siç dukej, vdekja e kishte mësuar rrugën...

Ja që ka dhe një “pieta” shqiptare – nga Harallamb Fandi

Ja që ka dhe një “pieta” shqiptare nga Harallamb Fandi Në rrugëtimin e fotografisë shqiptare dhe, sidomos në fushën e studimeve për të, do të vinte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.