back to top
12.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Molieri

Requiem për një teatër Kombëtar, për artistë kombëtarë dhe komedinë rrënuese midis pushtetit dhe artit – nga Jozef Radi

Requiem për një Teatër Kombëtar, për artistë kombëtarë dhe komedinë rrënuese midis pushtetit dhe artit nga Jozef Radi Pak filma të realizmit socialist kam ndjekur, shfaqje...

Fishta në “punë krajlash” nga Tonin Çobani

Fishta në “punë krajlash” nga Tonin Çobani Dekorata perandorake e princërore për Poetin Kombëtar Është një fotografi e Gjergj Fishtës me katër dekorata në gjoks. Dy prej...

Metamorfoza e qytetit tim… nga Gjezeko (1993)

Metamorfoza e qytetit tim... nga Gjezeko (1993) Tash 21 pranvera të shkueme... “Për me shkue n'qiell, duhet me kalue nëpër tokë” - kishin shkrue në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.