back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Misret Halili

Kapllan Resuli, shkrimtar dhe ish i përndjekur politik vdiq ne Gjenevë të Zvicrës në moshën 88 vjeçare…

Kapllan Resuli Kapllan Resuli, shkrimtar dhe ish i përndjekur politik vdiq ne Gjenevë të Zvicrës në moshën 88 vjeçare... Nga Gjeneva, lajmëruan ne më 11 gusht 2022,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.