back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Milla Kasapi

Vangjel Koça dhe Branko Merxhani në një rrëfim të rrallë nga Genc Koça

Nji mbasdite fundprilli të viti 2014, mbas disa bisedash paraprake me të bijën Enin, te nji nga baret e shumta te ish Kinema 17...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.