back to top
29.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Miftar Spahia

N’tehun e vështirë: “Opozitë” opozitës! – nga Hakik Mena

N'tehun e vështirë: “Opozitë” opozitës!* nga Hakik Mena Mbas viteve '90, u përdor nji thashethem tinzak tipik sllavo-komunist, prej komunistëve dhe ish komunistëve të shndrruem...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.