back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Merita Schmitt

Mbi “Gjuhën e Perëndive” të Aristidh Kolas – nga Merita Schmitt

Mbi “Gjuhën e Perëndive” të Aristidh Kolas nga Merita Schmitt Shumë studjues e kanë adhuruar gjuhën e arvanitasve, për larminë, pastërtinë dhe trajtat e saj të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.