back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Merita Kazazi

Konkursi “Poezia Shqipe – 2014”

Mbi nji konkurs letërsie dhe nji rregullues genesh… Gjuha asht sekreti ku ruhet tanë sistemi gjenetik i mbijetesës së nji kombi. Kët urtësi e kanë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.