back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Menduh Thaçi

Pse shqiptarët s’janë ende në Evropë? nga Arbën Xhaferri

Kush ishte Arbën Xhaferri (1948-2012) “Nëse Arbën Xhaferi dhe Ibrahim Rugova, do kishin qenë amerikanë, gjermanë apo francezë, ata do ta kishin pushtuar botën me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.