back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Memoriali i Grushtit te Shtetit

Laci i lagjes admiron përdhunuesin serial të demokracisë – nga Ardian Ndreca

Laci i lagjes admiron përdhunuesin serial të demokracisë nga Ardian Ndreca Monumenti i shehitëve të Erdoganit në Tiranë ka vetëm nji domethanie dhe s’ka të bajnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.