back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Melodija e vdekjes

Melodija e vdekjes nga Lazër Radi (1937)

Melodija e vdekjes nga Lazër Radi Shokut tim Polikron Niçe ...Dhe nji dritë e zbehtë kandili, - dritë e mistershme plot hije e ndriçonte at dhomën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.