back to top
24.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Meliza Krasniqi

Musine Kokalari mbledh në Prishtinë intelektualët, – një konferencë në 107 vjetorin e lindjes së saj

Musine Kokalari mbledh në Prishtinë intelektualët një konferencë në 107 vjetorin e lindjes së saj AICS - Albanian Institute of Cultural Studies's, organizon ditën e shtunë...

Meliza dhe Muza e saj – dy zonjat M.M. – nga Kosovare Krasniqi

Meliza dhe Muza e saj - dy zonjat M.M. nga Kosovare Krasniqi Bota, shumë më parë se shqiptarët, ka njohur rëndësinë e gruas dhe rolin e...

Jeta e Re Nr. 1 2017 – Treshet e mia Interviste me Ramiz Kelmendin

Jeta e re Nr. 1 2017 Numri i Parë për këtë vit i Revistës “Jeta e Re”   Me një vëllim prej 400 faqesh, posa ka dalë...

Numri më i ri i revistës Letrare “Jeta e re” 3 – Esad Mekuli – 100 Vjetori i Lindjes

Numri më i ri i revistës Letrare “Jeta e re” 3 me rreth 500 faqe, me këtë përmbajtje: Esad Mekuli - 100 Vjetori i Lindjes   Agron Y....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.