back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mehmet Pushtuesi

Ilirjan Gjika: Çiriaku i Ankonës, agjent apo arkeolog!?

Çiriaku i Ankonës, agjent apo arkeolog!? nga Ilirjan Gjika Në historinë e arkeologjisë shqiptare njihet si eksploratori i parë i antikitetit një figurë e çuditshme dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.