back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mehmet Dado

Masakra e 4 Shkurtit dhe dystandartësia e Përkujtimeve… Ilir Seci

Masakra e 4 Shkurtit... dhe dystandartësia e Përkujtimeve… nga Ilir Seci Çdo vit ish-komunistët shqiptarë e përkujtojne Masakrën e 4 shkurtit 1944, si datë të tyren......

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.