back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mehmet Ali Neza

Tyrbet dhe Njerëzit e Mirë – Metafora të shlodhjes shpirtërore… nga Gjon Neçaj

Njeriu i Mire Dervish Luzha (1904-1985)   Tyrbet dhe Njerëzit e Mirë Metafora të shlodhjes shpirtërore… nga Gjon Neçaj Në automjetet e tropojanëve sheh shpesh disa varëse-fotografi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.