back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mehmet Aga Biçakçiu

Mehmet Aga Biçakçiu – përballë një procesi gjyqësor në vitin 1598 dhe Fermanit të Sulltan Murati IV, në vitin 1627 nga Prof. Dr. Lutfi...

Mehmet Aga Biçakçiu përballë një procesi gjyqësor në vitin 1598 dhe Fermanit të Sulltan Murati IV, në vitin 1627. nga Prof. Dr. Lutfi Alia Familja fisnike Biçaku...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.