back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mëhalla e Dibranëve

Sheherlinjtë e Dibrës dhe Mëhalla e Dibranëve, – edhe kjo është një histori e Tiranës nga Roald A. Hysa

Sheherlinjtë e Dibrës dhe Mëhalla e Dibranëve, - edhe kjo është një histori e Tiranës nga Roald A. Hysa Mahalla e Dibranëve është një nga toponimet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.