back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Media Shqiptare

Për Eni Vasilin, Fred Pezën dhe debatin mbi mediat në Shqipëri! – nga Arian Galdini

Për Eni Vasilin, Fred Pezën dhe debatin mbi mediat në Shqipëri! nga Arian Galdini Shantazhistë, gjobaxhinj, etj, ishin pak a shumë cilësorët që Eni Vasili përdorte...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.