back to top
32.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mbreti Gjergj

Kumti i lirisë dhe i bashkimit i Mbretit Gjergj nga Anton Çefa

Kumti i lirisë dhe i bashkimit i Mbretit Gjergj nga Anton Çefa E quajte veten “Mbreti i  Epirotasve dhe i Maqedonasve”, në emër të fiseve të hershme...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.