back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mbreterësha e Maleve

Mbreterësha e Malit dhe Shqipërisë nga Azem Parllaku

Mbreterësha e Malit dhe Shqipërisë nga Azem Parllaku  Edith Durham, vajza e një kirurgu në Londër, një grua që kishte vendosur në moshë të mesme të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.