back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Max Weber

Trinomi: politikë, pushtet, ideologji – (dhe mashtrimi që u ndodh masave) – nga Ervina Toptani

Mustafa Arapi - Pushteti Trinomi: politikë, pushtet, ideologji. (dhe mashtrimi që u ndodh masave) nga Ervina Toptani Në vitin 1919, mbahet një konferencë e shkëlqyer nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.