back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maurico Dryon

Personalitete të Historisë dhe Kulturës shprehen për lashtësinë shqiptare

Personalitete të Historisë dhe Kulturës shprehen për lashtësinë shqiptare 1.Maurico Dryon, sekretar i Akademisë frënge: “Shqiptarët i përkasin popujve më të vjetër se vetë historia......

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.