back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maurice Ravel

Diaspora, Shqipёria dhe Bota – nga Kujtim Drishti

Diaspora, Shqipёria dhe Bota nga Kujtim Drishti Vota e Diasporёs u refuzua dhe do tё refuzohet pёr sa kohë Dispora ёshtё një forcё qё nuk mund...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.