back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Maurice Joly

“Dialog në ferr ndërmjet Makiavelit dhe Monteskiesë” – nga Maurice Joly

"Dialog në ferr ndërmjet Makiavelit dhe Monteskiesë" nga Maurice Joly Një politikan i aftë, gjakatar, pa asnjë ndjenjë atdhedashurie, kombëtare e humane, e dini çfarë bën...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.