back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Matteo Simonetti

Plani “Kalergi” – nga Ervina Toptani

Plani “Kalergi” nga Ervina Toptani Konti austriak Richard Coudenhove Kalergi. (nëna japoneze, babai austriak, lindur në Tokio në nëntor 1894)... kur globalizmi dhe teoria e tij përgatitej 100...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.