back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Matrona Petrovna

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina (Pjesa e Katërt)

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina  (Pjesa e Katërt) (poemë nga Jevrem Berkoviç) Përktheu Lazër Radi - 1989 Maria Judina lutet për shpirtin e Kob Xhugashvilit Qytetarja Maria Judina pianiste e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.