back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Matilde Urrutia

Katër poezi nga Pablo Neruda – Përkthye nga Jozef Radi

Kater poezi nga Pablo Neruda Përkthye nga Jozef Radi Të due! Të due me gjendjet e mia shpirtnore aq të shumta që humorin ma ndryshojnë sa tash e mbas për...

Nente poezi nga Pablo Neruda… në shqip prej Maks Rakipaj

Pablo Neruda... në shqip prej Maks Rakipaj… nga Jozef Radi Maks Rakipaj, ka vite që merret me përkthime dhe në veçanti me poezinë… Si mik...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.