back to top
15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Matiçni Otseku

Gratë e mija – tregim i vërtetë e i jetuem nga Kapllan Resuli

Kapllan Resuli (1934-2022) mbetet një shkrimtar i rëndësishëm, po edhe njeri kontravers! Shpesh kanë ndodhur beteja të mëdha midis Shkrimtarit dhe Njeriut e po...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.