back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mathieu Palmer

Ora e ligë e mardhënieve shqiptare amerikane – refleksion nga Ndriçim Kulla

Ora e ligë e mardhënieve shqiptare amerikane refleksion nga Ndriçim Kulla Në kujtimet e Imzot Zef Simonit, prift katolik dhe shkrimtar që ka vuajtur në burgjet...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.