back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Massimo Popolizio

Pikëllimi i Paskaj i nji Poeti – Jozef Radi bisedon me Poetin Gëzim Hajdarin 2004

Pikëllimi i paskaj i nji Poeti Bisede e Jozef Radit me poetin Gëzim Hajdari mbi Librin “Gjëmba të Zinj” (Spine nere) 2004 Kronikë dhe intervistë e kahershme (2004) me Poetin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.