back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Masakrat e Tivarit

Censura komuniste mbi Murat Toptanin dhe dy poezi nga ky autor – nga Marsida T. Najdeni

Censura komuniste mbi Murat Toptanin dhe dy poezi nga Murat Toptani nga Marsida T. Najdeni Murat Toptani kjo figurë poliglote e patriotike dhe prej artisti, që ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.