back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Masakra e Hormovës

Masakra e Hormovës dhe kapedan Caush Prifti nga Gëzim Zilja

Masakra e Hormovës dhe kapedan Caush Prifti nga Gëzim Zilja Gjatë përpjekjeve e luftrave për zgjerimin e pushtetit të tij, Ali Pasha u kundërshtua nga një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.